POŘÍZENÍ VYBAVENÍ ZA ÚČELEM ROZVOJE KULTURNÍ A SPOLKOVÉ ČINNOSTI

Předmětem projektu je pořízení nového interiérové vybavení do prostor obecního úřadu Sudice, které slouží mj. pro komunitní setkávání a spolkovou činnost. V 2. NP obecního úřadu se nachází zasedací místnost, ve které se rovněž setkávají občané při různých besedách, kulturních a společenských vystoupeních či akcích. Mezi nové interiérové vybavení patří 20 ks nástěnek, 20 ks malířských stojanů, 1 ks projektoru a 1 ks plátna, současně se pořizuje 1 ks prezentačního panelu plnící vzdělávací funkci.

Cílem předkládaného projektu je zajistit dostatečný komfort nejen pro návštěvníky pořádaných akcí, ale i pro samotné účinkující či přednášející (např. pořízení projektoru s plátnem). Současně se počítá, že pořízením nástěnek a malířských stojanů se zvýší počet akcí o akce týkající se výstav a vernisáží (tyto prvky budou sloužit k vystavování uměleckých výstupů).